Каталог товарів

Сервіс і гарантія

Офіційна гарантія виробника

Весь товар, представлений на сайті Інтернет-магазину, сертифікований в Україні та має офіційну гарантією від виробника - 1 рік і більше, в залежності від сервісної політики компанії - виробника. Це означає, що техніка, яка реалізується нашим магазином, супроводжується всією необхідною документацією. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника або Інтернет-магазину.

Повернення і обмін товару

Обмін товару або повернення грошових коштів здійснюється тільки після проведення незалежної експертизи авторизованим сервісним центром фірми-виробника і видачі відповідного письмового висновку.

Гарантійне обслуговування і ремонт

Ремонт або заміна обладнання здійснюється в авторизованих сервісних центрах виробника на умовах і в строки, що визначаються виробником. Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування виробу, природний знос або вичерпання ресурсу.

Комплектація

Перевірка комплектності товару і відсутність видимих ​​дефектів у виробі здійснюється при передачі товару покупцеві в його присутності. Комплектація виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.

Повернення товару

Відповідно до закону "Про захист прав споживачів", куплений товар Ви можете повернути нам протягом 14 днів, якщо Ви виявили, що набутий товар не задовольняє Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Обміну або поверненню підлягає товар, який не був у використанні, а також збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, оригінальна упаковка, а також документи, видані разом з технікою.

При поверненні товару ми не відшкодовуємо витрат, пов'язаних з вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилки транспортною компанією в інше місто, згідно з декларацією (ТТН). У разі відмови від товару, вартість послуги з доставки оплачується покупцем.

Необхідно пам'ятати, що при відправці в інші міста України ( «Новою Поштою»), термін безкоштовного зберігання на складі становить 5 днів. У разі не забору товару зі складу він автоматично повертається відправнику.