Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Код товару: TA-03-155

Tex.AC Мотокоса 3,3 кВт (155)

Tex.AC Мотокоса 3,3 кВт (155)
2772 грн
Опис
Модель ТА-03-155
Тип двигуна двотактний
Об'єм двигуна 52 см³
Номінальна потужність 3300 Вт
Число оборотів холостого ходу 3000-9000 об/хв
Тип штанги цілісна
Товщина волосіні 2,2 мм
Ширина зрізу волосінню 420 мм
Ширина зрізу ножем 250 мм
Вага 9,5 кг

На даний товар доставка безкоштовно по всій Україні!!!

 

Tex.AC Мотокоса 3,3 кВт (155)

 

Мотокоса Тех.АС ТА-03-155 має широку додаткову рукоятку. Для комфортного проведення робіт з скошування трави на рукоятці розміщено управління. Розміщений вузол управління на рукоятці дозволяє оператору регулювати кількість обертів в залежності від складності проведення робіт. Завдяки формі рукоятки схожою з велосипедної, користувачеві комфортно проводити широкі помахи максимально охоплюючи площу кошування.

Мотокоса Тех.АС ТА-03-155 укомплектована не розбірною штангою. Штанга, що поставляється в комплекті виготовлена ​​з полегшеного металевого сплаву. Усередині штанги розташований суцільнометалевий вал. Застосовуваний метал для виготовлення вала розрахований витримувати високі навантаження тривалий час. На валу знаходяться межі за допомогою, яких відбувається з'єднання вала і стикувального вузла редукторної частини. Завдяки цьому вал не прокручується в стикувальному вузлі.

Для складання і проведення робіт з скошування трави мотокоса Тех.АС ТА-03-155 укомплектована всіма необхідними аксесуарами. Для комфортного виконання робіт в комплект входить ранцева жилетка і додаткова рукоятка. Якісний покіс трави забезпечать такі аксесуари як ніж на 40 зубів, напівавтоматична шпулька, заправлена ​​волосінню і трипелюстковий ніж. Так само в комплект входить захисний кожух з розміщеним на ньому ножем для підрізування волосіні і ємність для приготування паливної суміші. Для складання мотокоси в комплект входить набір ключів, викрутка і кріпильні болти. Для зберігання інструменту передбачена спеціальна тканинна сумка.

Комплектація:

Цілісна штанга, роздільні рукоятки, захисний кожух, ранцева жилетка, напівавтоматична шпуля, трьох-пелюстковий ніж, ніж на 40 зубів, ємність для паливної суміші, свічковий ключ 17х19 мм, шестигранні ключі 4 мм і 5 мм, викрутка, комплект кріпильних гвинтів, нерухомий ріжучий ніж, сумка для інструментів, інструкція, гарантійний талон.

Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук