Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Код товару: Артикул:: TA-03-154

Tex.AC Мотокоса 3,2 кВт, (154)

Tex.AC Мотокоса 3,2 кВт, (154)
2608 грн
Опис
Модель ТА-03-154
Тип двигуна двотактний
Об'єм двигуна 52 см³
Номінальна потужність 3200 Вт
Число оборотів холостого ходу 3000-9000 об/хв
Тип штанги цілісна
Товщина волосіні 2,2 мм
Ширина зрізу волосінню 420 мм
Ширина зрізу ножем 250 мм
Вага 9,5 кг

 

На даний товар доставка безкоштовно по всій Україні!!!

 

Tex.AC Мотокоса 3,2 кВт, (154)

 

Мотокоса Тех.АС ТА-03-154 укомплектована зручною додатковою ручкою, на якій розташоване управління. Рукоятка складається з двох частин і за формою схожа з велосипедним кермом. Завдяки даній формі рукоятки управління мотокосою відбувається продуктивніше. Комфортніше проводити широкий помах, що дозволяє користувачеві охоплювати велику площу під час косіння трави.

Мотокоса Тех.АС ТА-03-154 комплектується знімною суцільнометалевою штангою. Усередині штанги розташований вал, виготовлений з металу. На валу знаходяться межі жорсткості. За допомогою граней вал точно зістиковується з редуктором, не дозволяючи йому прокручуватися під час високих навантажень. Розташовані на валу підшипники запобігають коливанню вала всередині штанги.

Комплектується мотокоса Тех.АС ТА-03-154 напівавтоматичною шпулькою, трипелюстковим ножем, ножем на 40 зубів і ємністю для приготування паливної суміші. Для комфортного виконання робіт з скошування трави в комплект входить ранцева жилетка і додаткова рукоятка. Для безпеки користувача є захисний кожух з ножем для підрізання волосіні. Також до мотокоси йдуть в комплект набір ключів для проведення складання устаткування.

Комплектація:

 

Цілісна штанга, роздільні рукоятки, захисний кожух, ранцева жилетка, напівавтоматична шпуля, трьох-пелюстковий ніж, ніж на 40 зубів, ємність для паливної суміші, свічковий ключ 17х19мм, шестигранні ключі 4 мм і 5 мм, викрутка, комплект кріпильних гвинтів, нерухомий ріжучий ніж, сумка для інструментів, інструкція, гарантійний талон.

Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук