Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Код товару: TA-03-153

Tex.AC Мотокоса 3,2 кВт

Tex.AC Мотокоса 3,2 кВт
2383 грн
Опис
Модель ТА-03-153
Тип двигуна двотактний
Об'єм двигуна 52 см³
Номінальна потужність 3200 Вт
Число оборотів холостого ходу 3000-9000 об/хв
Тип штанги цілісна
Товщина волосіні 2,2 мм
Ширина зрізу волосінню 420 мм
Ширина зрізу ножем 250 мм
Вага 9,5 кг

Tex.AC Мотокоса 3,2 кВт

 

Для зручності виконання робіт з скошування рослинності в мотокоси Тех.АС ТА-03-153 встановлена ​​додаткова рукоятка. Додаткова рукоятка має форму яка нагадує велосипедне кермо. Дана форма дозволяє проводити більш широкий помах і охоплювати велику площу скошуваної трави. На рукоятці розміщено управління мотокосою.

Мотокоса Тех.АС ТА-03-153 оснащується суцільнометалевою нерозбірною штангою. Усередині штанги розташований цілісний вал, який виготовлений з металу і розрахований витримувати тривалі навантаження. Для зниження вібрації на валу розташовані підшипники, які запобігають коливанню вала всередині штанги. Для точної стиковки вала з редукторним вузлом на ньому знаходяться межі, за допомогою яких вал точно вставляється в стикувальний вузол.

Мотокоса Тех.АС ТА-03-153 поставляється з набором необхідних аксесуарів для виконання робіт з скошування трави. У комплект до мотокоси входить плечовий ремінь, ємність для приготування паливної суміші, набір ключів для збирання мотокоси. Так само в комплекті є трьохпелюстковий ніж, напівавтоматична шпулька з волосінню, додаткова рукоятка, що складається з двох частин, і сумка для зберігання. Для захисту оператора в комплект входить захисний кожух з ножем для підрізання волосіні.

Комплектація:

Розбірна штанга, роздільні рукоятки, захисний кожух, ремінь через плече, напівавтоматична шпуля, трьох-пелюстковий ніж, ємність для паливної суміші, свічковий ключ 17х19 мм, шестигранні ключі 4 мм і 5 мм, викрутка, комплект кріпильних гвинтів, нерухомий ріжучий ніж, сумка для інструментів, інструкція, гарантійний талон.

Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук