Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Код товару: 79020000

Дніпро-М Пила ланцюгова електрична FS-2840DS, прямий двигун

Дніпро-М Пила ланцюгова електрична FS-2840DS, прямий двигун Дніпро-М Пила ланцюгова електрична FS-2840DS, прямий двигун
2472 грн
Опис
Потужність двигуна 2800 Вт
Довжина шини 40 см
Крок зірочки 3/8"
Розмір бака для мастила для ланцюга 250 мл

Дніпро-М Пила ланцюгова електрична FS-2840DS, прямий двигун


FS-2840DS - є однією з найпотужніших електропил в лінійці Foresta. Двигун потужністю 2,8 кВт дозволяє розпилювати все породи дерева, а також робити розпил на всю довжину шини. Шина довжиною 40 см - оптимальний варіант для побуту, будівництва та ремонту. Особливо практична пила при роботі в приміщенні, так як вона малошумна і не виділяє вихлопних газів. 
Головною перевагою даної пилки перед аналогами є SDS-система натяжки ланцюга. Тобто для того, щоб натягнути ланцюг досить однією рукою покрутити регулятор. Така функція спрощує обслуговування пили і саму роботу, адже ключа не буде потрібно. Масляний бак об'ємом 260 мл і система автоматичної подачі масла на ланцюг забезпечує тривалу гостроту ланцюга і м'якість розпилу. Сталева шина довжиною 40 см - оптимальний варіант для електропили, який забезпечує одночасно і компактність, і функціональність. Крім того, реалізована система плавного пуску для спрощеного запуску інструменту. 
Важіль гальма забезпечує безпеку оператора від випадкового удару розпилюється матеріалом. Розташування масляного бака дозволяє легко заправляти пилку. Вам не потрібно буде її нахиляти або перевертати - просто поставте пилу на підставку і залийте масло через відповідну горловину. Також інструмент має хороше балансування, тому зробити рівний розпил буде легко. 
Комплектація:

  • Ланцюгова електропила
  • Ланцюг
  • Чохол для пильної шини
  • Пильна шина
  • Резервуар для масла
  • Інструкція з експлуатації
Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук