Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Код товару: 50239011E1T

Бензопила 2,1 КВт GS 44-45, Oleo-Mac

Бензопила 2,1 КВт GS 44-45, Oleo-Mac Бензопила 2,1 КВт GS 44-45, Oleo-Mac Бензопила 2,1 КВт GS 44-45, Oleo-Mac
10599 грн
Опис
Вага 4,3 кг
Гарантія 24 місяці
Потужність двигуна 2,1 кВт - 2,9 к.с.
Країна виробник Італія
Об'єм циліндра 42,9 см3
Тип двигуна 2-х тактний
Довжина шини 45 см
Крок зірочки 0,325 "
Розмір бака для мастила для ланцюга 0,28 л
Розмір паливного бака 0,36 л

Мотопила 2,1 КВт GS 44-46R 4.3 кг, Oleo-Mac

Мотопила Oleo-Mac GS 44 46R - ефективний і продуктивний інструмент. Завдяки збільшення потужності силового агрегату (2,9 к.с.) і широкій шині (460мм) вдалося значно підвищити продуктивність виробу, скоротивши витрати на його утримання. Ідеальний вибір для приватного господарства, крім цього з успіхом може використовуватися професіоналами, в тому числі, на професійній вирубці лісу. Відмінно підійде для заготівлі дров, кронування та вирубці дерев, для роботи на будівельних майданчиках і в столярних майстернях, у фермерському господарстві або сільськогосподарській галузі. Дана модель повністю відповідає нормам європейських стандартів і відрізняється високим ступенем захисту оператора - знижено вібровіддачу і шум, знижений рівень викидів в атмосферу, інерційне гальмо, захисний екран для рук. Компактність, універсальність і хороше співвідношення між потужністю і вагою забезпечують цим мотопилам найкращі характеристики для будь-яких застосувань.

Особливості

  • Поршень з 2 кільцями, вал і шатун з кованої і обробленої сталі, роликові сепаратори, циліндр з нікельованим покриттям забезпечують незмінну з часом продуктивність навіть при важких умовах експлуатації.
  • Котушка цифрового запалювання з електронним регулюванням: регульований кут випередження запалювання дозволяє зменшити витрату пального і полегшити запуск двигуна.
  • Регульований алюмінієвий масляний насос полегшує роботу оператора, дозволяючи регулювати витрату масла відповідно до типу застосування мотопили. Нульова подача масла при роботі двигуна на холостих обертах забезпечує скорочення споживання пального.
  • Клапан декомпресії: знижує тиск в камері згоряння, полегшуючи холодний запуск двигуна.
  • Пристрій підсосу (праймер): подаючи паливну суміш в карбюратор, служить для полегшення холодного пуску після кожної заправки палива або після тривалого простою.
  • Нейлоновий повітряний фільтр: завдяки збільшеній фільтруючій поверхні збільшує час автономної роботи, тобто, інтервал між чистками фільтра.
  • Система ICE DEVICE дозволяє без проблем працювати і при низьких температурах (нижче 0° C), запобігаючи утворенню льоду у фільтрі.
  • Антивібраційна система з 3 металічних пружин і 2 гумових елементів забезпечує максимальну ізоляцію оператора від вібрацій і, отже, більший комфорт при експлуатації.
  • Натягувач ланцюга розташований збоку: полегшує операції з регулювання натягу ланцюга, виключаючи будь-яку небезпеку для рук.
  • Всі органи керування вбудовані в єдиний багатофункціональний важіль, який забезпечує практичність і простоту використання.
Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук