Каталог товарів

Робота з різними типами фарби з використанням одного інструмента

З системами розпилювання фарби PFS 3000-2 та PFS 5000 E фірма Bosch вперше забезпечує домашньому майстру можливість вільного вибору матеріалу для розпилювання: фарби для стін, лаків чи лазурей. Ці інструменти завдяки технології «ALLPaint» є першими системами розпилювання для домашніх майстрів, що дозволяють наносити фарби різних типів одним інструментом.

 

Системи розпилювання фарби Bosch PFS 3000-2 та 5000 E

 

  • Універсальність: Розпилювання фарб для стін, лаків та лазурей одним інструментом
  • Простота: Зрозумілі символи та кольорове кодування полегшують користування
  • Зручність: Інноваційний резервуар для фарби дозволяє швидко доливати фарбу та чистити його

 

Технологія «ALLPaint» вигідно відрізняє нові системи розпилювання фарби від попередніх: Водні лазурі для деревини, малов’язкі лаки чи в’язкі фарби для стін — домашні майстри можуть налаштувати системи розпилювання фарби Bosch PFS 3000-2 та PFS 5000 E простими маніпуляціями на відповідний тип фарби. Стомлююча підготовка зведена до мінімуму. Завдяки потужним двигунам зникла необхідність перед застосуванням розбавляти більшість фарб. Резервуар для фарби з системою SDS розрахований на один літр фарби, яку можна швидко доливати. Забезпечена простота чищення. Форма резервуару така, що фарба рівномірно подається в інструмент незалежно від робочого положення. Після завершення роботи система за короткий час очищається, при необхідності змінюється насадка і виконується перемикання на інший режим – і можна продовжувати роботу! Тонкодисперсний фарбовий туман забезпечує оптимальне розпилення фарби як на великих поверхнях, так і в невеликих проміжках і кутах. Існує три варіанти розпилювання: горизонтальним, вертикальним або точковим променем.

 

Практичність та мобільність: система розпилювання фарби Bosch PFS 3000-2

Bosch PFS 3000-2 містить двигун на 650 Вт з можливістю встановлення двох режимів: фарби для деревини та фарби для стін. Типовими областями її застосування є фарбування стін або структурованих поверхонь, таких як цегляна кладка, а також покриття лаком або лаком меблів і садових парканів. Для мобільності передбачено використання ременя на плече, що легко кріпиться до системи, а також особливо гнучкого повітряного шланга довжиною два метри.

 

Для великих проектів: універсальна система розпилювання фарби Bosch PFS 5000 E

Bosch PFS 5000 E завдяки двигуну потужністю 1200 Вт розпилювання будь-які фарби без необхідності їх розведення. Потужний інструмент дозволяє обробляти цілі квартири чи будинки як всередині, так і зовні — різноманітні стіни, дерев’яні підлоги, а також дерев’яну обшивку. Виключна мобільність забезпечують вбудовані ролики та чотириметровий міцний повітряний шланг, який змотується просто на інструмент. Управляють системою розпилювання за допомогою зручного педального перемикача.

 

Системи розпилювання фарби Bosch PFS 3000-2 та PFS 5000 E з’являться в продажу з березня 2014 року по ціні 129,99 та 189,99 євро відповідно, включно з ПДВ. В комплект поставки PFS 3000-2 входять резервуар для фарби, дві насадки, ремінь на плече, щітка для чищення та фільтр для фарби. В комплекті PFS 5000 E є ще один резервуар для фарби, а також три насадки для різних варіантів застосування.