Каталог товарів

Огляд ринку електроінструменту: які перфоратори обирають українці

Ринок електроінструментів за останнє десятиріччя продемонстрував вражаючий розвиток, зробивши деякі віді роботи набагато простішими для професіоналів і доступнішими для любителів

Дуже великий вибір моделей перфораторів представлений в ціновій категорії до тисячі гривень. Цей огляд розповість, яким виробникам довіряють наші співвітчизники і які функції перфораторів вважають найважливішими.

 

Дані, наведені в огляді, засновані на власних дослідженнях сайту Magazilla.Каталог порталу містить більше 600 моделей перфораторів від спеціалізованих інтернет-магазинів. На сайті можна прочитати описи моделей, відгуки власників та ознайомитися з переліком магазинів, що пропонують техніку за вигідними цінами. 

 

Потужність і сила удару — перше, на що дивиться покупець

Потужність — головне, що впливає на здатність перфоратора пробивати отвори в поверхні або руйнувати їх. Переважна більшість покупців (майже 70 %) вибирали моделі потужністю 750-1000 Вт. Це максимальна потужність побутових перфораторів. Моделі 1000+ Вт вважаються вже професійними, а для самих товстих стін використовується електроінструмент потужністю 1500 Вт і більше. На такі моделі припадає менше 5 % покупок. Моделі потужністю менше 750 Вт купували 17 % покупців — такі перфоратори купують "про запас", коли оновлюють ящик з електроінструментом.

Сила удару — другий чинник, який визначає дію свердла на поверхню. Цей показник впливає на швидкість і ефективність роботи інструменту і безпосередньо залежить від потужності. Для побутового застосування зазвичай вибирають інструменти з силою удару до 4,5 Дж. Це підтверджує і статистика покупок: 53 % припадають на моделі з силою удару 2-3 Дж. Чверть покупців вибрала моделі трохи потужнніше — 3-4 Дж, а перфоратори з енергією удару більше 4 Дж зацікавили тільки 9 % покупців.

 

Функції інструменту

Більше 90 % умільців цікавилися функціями відбійного молотка і свердління; 86 % обирали моделі з реверсом, майже 80 % — із запобіжною муфтою; три чверті покупців проявили розумну обережність, вибравши перфоратор з системою блокування випадкового запуску.

 

Якому виробнику довіряють

Очолює рейтинг довіри японський виробник Makita — його вироби обрали 28 % покупців. Кожен п'ятий-шостий споживач надав перевагу марці Bosch. Залишившийся ринок поділили між собою інші виробники, сумарна частка кожного з яких не перевищила 9 %.