Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Напруга
Код товару: TA-01-162

Tex.AC Шуруповерт акумуляторний 12 В (162)

Tex.AC Шуруповерт акумуляторний 12 В (162) Tex.AC Шуруповерт акумуляторний 12 В (162) Tex.AC Шуруповерт акумуляторний 12 В (162)
1205 грн
Опис
Вага 1 кг
Довжина 250 мм
Ємність акумулятора 1,5 А/ч
Діаметр свердління у сталі 12 мм
Діаметр свердління у дереві 36 мм
Ширина 250 мм
Висота 90 мм
Напруга акумулятора 12 В Li-ion
Частота обертання холостого ходу 0 - 1400 об/хв
Час зарядки 3 год

Tex.AC Шуруповерт акумуляторний 12 В (162) 

 

Регулювання ступенів крутного моменту

Акумуляторний шуруповерт Тех.АС ТА-01-162 має високий крутний момент. Встановлена ​​муфта, яка приєднана до металевого планетарного редуктора, дозволяє змінювати ступінь максимального крутного моменту в залежності від встановленого значення від 1 до 18. Крім зміни крутного моменту встановлений режим свердління. Даний режим розвиває максимальний крутний момент при виконанні свердлильних робіт.

Патрон

Комплектується акумуляторний шуруповерт Тех.АС ТА-01-162 двох муфтовим швидкозатискним патроном і системою блокування. Даний тип патрона дозволяє в короткий проміжок робити заміну оснащення без застосування спеціального ключа. Встановлено додатково систему блокування шпинделя (блокування вала на якому розміщений патрон), що дозволяє фізично докручувати саморіз або шуруп без механічної шкоди для інструменту.

Кнопка перемикання швидкостей

Завдяки встановленому двошвидкісному планетарному редуктору шуруповерт Тех.АС ТА-01-162 виконує монтажні та свердлильні роботи в одному з двох режимів. Для зручності кнопка перемикання швидкості розташована на верхній частині корпусу. Перший режим призначений для монтажних робіт, кількість оберотів в даному режимі складає від 0 до 400 об/хв. Другий режим призначений як для монтажних робіт, де не потрібна висока ступінь зусилля, так і для свердління. На другому режимі шуруповерт працює в швидкісному режимі від 0 до 1400 об/хв.

Редуктор

Для збільшення терміну експлуатації і надійної тривалої роботи в акумуляторному шуруповерті Тех.АС ТА-01-162 встановлений якісний двошвидкісний планетарний редуктор. Внутрішні компоненти планетарного редуктора виконані з металу, що дозволяє виконувати роботи з максимальним обертовим моментом. Для зниження ваги, корпус планетарного редуктора виконаний з пластика, надійно фіксуючи внутрішні компоненти редуктора.

Акумулятор

Корпус акумуляторного шуруповерта Тех.АС ТА-01-162 виконаний таким чином, щоб акумулятор не заважав під час роботи. Акумулятор розміщується всередині рукоятки. Для збільшення робочих характеристик шуруповерт ТА-01-162 комплектується Li-Ion-акумулятором. В Li-Ion акумуляторі відсутній ефект пам'яті, що дозволяє в будь-який момент виробляти підзарядку.

Підсвічування

Завдяки встановленому світлодіодному підсвічувані акумуляторний шуруповерт Тех.АС ТА-01-162 виконує роботи в місцях з недостатнім освітленням. Оператор не обмежує себе тимчасовими рамками проведення робіт завдяки цієї корисної опції, і може виконувати роботи навіть в темний час доби. При необхідності світлодіодне підсвічування можна застосовувати для підсвічування об'єктів.

Комплектація

Акумуляторний шуруповерт Тех.Ас ТА-01-162 комплектується всіма необхідними компонентами для тривалої роботи і зручного транспортування. Для зручності зберігання, модель ТА-01-162 комплектується кейсом. У кейсі розташовується шуруповерт з запасним акумулятором і зарядний пристрій. Також на шуруповерт прикручена кліпса, для підвішування інструменту на пояс.

Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук