Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Код товару: 81033000

Дніпро-М Стрічкова шліфмашина BS-94S

Дніпро-М Стрічкова шліфмашина BS-94S Дніпро-М Стрічкова шліфмашина BS-94S Дніпро-М Стрічкова шліфмашина BS-94S Дніпро-М Стрічкова шліфмашина BS-94S
1745 грн
Опис
Потужність 950 Вт
Швидкість руху стрічки 120-260 м/хв
Стрічка, довжина 457 мм
Стрічка, ширина 75 мм

Дніпро-М Стрічкова шліфмашина BS-94S 

 

Шліфування будь-якої складності

Стрічкова шліфувальна машина BS-94S призначена для сухого шліфування плоских і опуклих поверхонь. Працює без подачі води, використовується для проведення чорнової і чистової шліфовки.

Для роботи з різними матеріалами

Застосовується для шліфування дерев'яних, пластмасових та металевих поверхонь, видалення старого лакофарбового покриття і слідів корозії. Часто використовується для обробки поверхонь при виготовленні дверей і вікон, ремонту автомобілів, якщо потрібно шліфування великих деталей.

Ідеальний результат

Регулятор обертів дозволяє налаштувати шліфмашину під певне завдання, гарантуючи бездоганний результат роботи. Швидкість протягування стрічки варіюється від 120 до 260 м/хв, виходячи з певних завдань і виду оброблюваного матеріалу. Спеціальний обмежувач визначає глибину обробки, запобігаючи пошкодження заготовки.

Комфортне використання

Ергономічна конструкція пристрою і спеціальна рукоятка сприяє зручному використанню інструменту, не навантажуючи руки оператора.

Без пилу і сміття

Пил і інші залишки після обробки збираються в спеціальний мішок, що дозволяє зберігати робоче місце в чистоті і сприяє комфортному використанню інструменту.

Комплектація:

  • Комплект запасних вугільних щіток
  • Мішок для збору пилу
  • Інструкція з експлуатації
  • Шліфувальна стрічка (може бути встановлена)
  • Шліфувальна машина
Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук