Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Код товару: 72594000

Дриль ударна 900 Вт ДЕУ-900 ЗВП, Дніпро-М

Дриль ударна 900 Вт ДЕУ-900 ЗВП, Дніпро-М Дриль ударна 900 Вт ДЕУ-900 ЗВП, Дніпро-М Дриль ударна 900 Вт ДЕУ-900 ЗВП, Дніпро-М
960 грн
Опис
Потужність 900 Вт
Частота обертання холостого ходу 0-3000 об/хв
Діаметр отвору в бетоні 13 мм
Діаметр отвору в деревині 25 мм
Діаметр отвору в сталі 10 мм

Дніпро-М Дриль ударна 900 Вт ДЕУ-900 ЗВП

 

Дриль - важливий елемент в арсеналі ваших електроінструментів. З його допомогою можна вирішити багато ремонтних та будівельних завдань. Інструмент призначений для створення отворів в поверхні різної міцності: дерево, метал, пластик, а за допомогою ударного режиму - навіть цегла, камінь і бетон.

Ударний дриль ДЕУ-900 має двигун, який здатний досягати потужності 900 Вт і функціонувати в ударному і безударном режимі. Частота обертання шпинделя розвивається від 0 до 3 000 об/хв. Максимальний діаметр, який може просвердлити дриль від торгової марки Дніпро-М - 25 мм. До того ж, Ви зможете чітко виставити необхідну глибину отвору за допомогою глибиноміра. Для комфортної та функціональної роботи в інструменті присутня функція реверсу шпинделя.

Довговічну і стабільну роботу забезпечують внутрішні захисні механізми. Потрійне покриття термостійким лаком забезпечує захист від будівельного пилу та короткого замикання, а каучукова втулка на опорному підшипнику знижує вібрацію під час роботи.

Конструкція електроінструменту компактна і легка, що надає їй маневреності. Рукоятка дрилі прогумована: це виключає ковзання інструменту в руці і сприяє зручному хвату.

Комплектація:

  • Додаткова рукоятка
  • Додатковий комплект графітових щіток
  • Дриль 
  • Інструкція по експлуатації
  • Вимірювач глибини свердління
  • Ключ спеціальний
Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук