Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Код товару: 80986000

Дніпро-М Дриль ударна 750 Вт HD-75 ЗВП

Дніпро-М Дриль ударна 750 Вт HD-75 ЗВП Дніпро-М Дриль ударна 750 Вт HD-75 ЗВП Дніпро-М Дриль ударна 750 Вт HD-75 ЗВП
867 грн
Опис
Потужність 750 Вт
Частота обертання холостого ходу 0-2600 об/хв
Діаметр отвору в бетоні 13 мм
Діаметр отвору в деревині 25 мм
Діаметр отвору в сталі 10 мм

Дніпро-М Дриль ударна 750 Вт HD-75 ЗВП

 

Ударна дриль HD-75 від Dnipro-M - це якісний і комфортний інструмент, який допоможе впоратися з ремонтними роботами у вашій квартирі або на дачі. Невелика вага (1,9 кг) та малогабаритність дають можливість функціонувати тривалий час в інтенсивному режимі, при цьому не втомлюючись.

Ударна дриль HD-75 може працювати при максимальній потужності 750 Вт в двох режимах: ударному (для роботи з цеглою, бетоном) і безударному, проробляючи отвори до 25 мм в діаметрі. Присутня функція зворотнього ходу патрона. Можлива кількість обертів коливається в межах 0-2600 оборотів/хвилину. Перевагою також є наявність глибиноміра, який допомагає зробити отвір необхідної глибини.

Захист двигуна забезпечує покриття термостійким лаком і каучукова втулка підшипника. Металеві щіткотримачі виконані в оригінальній формі, завдяки чому пружина завдає щітці мінімальний тиск. Подібна конструкція істотно збільшує стійкість дрилі до зносу, що підтверджує офіційна 3-річна гарантія від виробника.

Задня частина корпусу покрита щільною гумою, завдяки чому інструмент зручно розташовується в руці і не вислизає під час робочого процесу. Легкість і компактність конструкції робить дриль маневреною і зручною.

Ударний дриль HD-75 стане надійним помічником у виконанні будівельних завдань і порадує Вас комфортною роботою і довговічним результатом.

Комплектація:

  • Додаткова рукоятка
  • Додатковий комплект графітових щіток
  • Вимірювач глибини свердління
  • Ключ спеціальний
  • Інструкція з експлуатації
  • Упаковка
Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук