Каталог товарів
фільтр
Ціна
грн
Бренди
Код товару: 68205000

Дніпро-М Масло для компресора 1 л

Дніпро-М Масло для компресора 1 л
101 грн
Опис
Модель компресорне
Об'єм 1,0 л

Дніпро-М Масло для компресора 1 л

 

Компресорне масло Дніпро-М знайшло широке застосування в роботі пересувних і стаціонарних поршневих механізмів. Дане мастило було розроблено для обслуговування і герметизації більшості моделей побутових компресорів, для гарантії довгого життя робочого механізму і його роботи в чистоті.

Високий ступінь очищення і мінеральна основа гарантують продукту належну опірність до окислення відкритих зон контакту деталей компресора. Високоякісне масло відмінно тримає високі термічні навантаження (робоча температура досягає 200°С), допомагає запустити компресор і швидко змастити вузли тертя при низьких температурах, а його оптимальний склад перешкоджає появі нагару. Масло Дніпро-М має високий рівень зчеплення, відмінним захистом від зносу і повною відсутністю залипання. Подібне мастило широко застосовується для зменшення сили тертя всередині компресорів. Мастило знаходиться в прямому зіткненні з нагрітим стисненим повітрям.

Переваги компресорного масла Дніпро-М проявляються відразу: захист від корозії і старіння, хороша проникаюча здатність, стійкість до дії гарячої та холодної води, довготривалість дії.

Використання компресорного масла українського бренду Дніпро-М допоможе швидко забезпечити надійне змащення працюючих деталей і забезпечить довгий термін експлуатації високонавантаженого механізму.

Гарантія Детальніше
Оплата замовлень Детальніше
Доставка по Україні Детальніше
Обмін та повернення 14 днів

Bідгуки покупців 0

Відгуків про цей товар поки немає!

Написати відгук