ТМ «SADKO» - широкий ассортимент техніки для саду та городу


З 14 вересня інтернет-магазин електроінстументу та господарських товарів diy-west.com.ua розпочинає продаж високоякісних товарів для саду та городу торгової марки «SADKO». 

ТМ «SADKO» випускає широкий асортимент техніки для саду та городу, яка упевнено завойовує популярність і отримує все більше визнання серед українських споживачів. Сучасні технології, відмінна якість і конкурентоспроможна ціна дозволяє  продукції компанії гідно суперничати з іменитими марками.

Продукція «SADKO» виготовляється на сучасних заводах, оснащених комп'ютеризованими лініями, що використовують найпередовіші технології складання. Усі заводи сертифіковані за ISO 9001. На підприємствах впроваджено і успішно здійснюється ефективне управління якістю на всіх стадіях виробництва. Це гарантія того, що завод виробляє тільки високоякісну продукцію.

На всю продукцію «SADKO» встановлюються тільки надійні і перевірені вузли і механізми з підвищеним запасом міцності. Техніка оснащена двигунами, розробленими по запатентованим технологіям світових брендів, таких як: Briggs & Stratton, Honda та інших відомих виробників.