Меню
(097) 189-79-47 (095) 948-31-43 info@diy-west.com.ua

Просимо вибачення, але інтернет-магазин тимчасово не опрацьовує замовлення. Ми працюємо над усуненням труднощів!

Культиватор Sadko T-400

Культиватор Sadko T-400	Культиватор Sadko T-400	Культиватор Sadko T-400	Культиватор Sadko T-400	Культиватор Sadko T-400	Культиватор Sadko T-400
Артикул: 8 015 738
Виробник: Sadko
Ціна: 7326 грн
Вага, (кг) 32.8
Тип двигуна Одноцилиндровий, 4-х тактний, бензиновий з повітряним охолодженням
Робочий об'єм двигуна, (см.куб) 149.3
Система запуску ручний стартер
Об'єм паливного баку, (л) 2.0
Потужність двигуна 3,6лс./кВт (при 3600 об/мин)
Комплектність фрези 4 шт., колеса 1 шт.
Рекомендоване паливо Бензин А-92
Об'єм масла в картері, (л) 0.6
Рекомендоване масло SAE 10W30
Ширина обробки, (мм) 400
Діаметр фрез, (мм) 270
Глибина обробки, (мм) 135
Швидкості 1 вперед
Опис

Культиватор - мала сільськогосподарська техніка для обробки землі. Використовується для того, щоб розпушити невелику ділянку, створити присадибний город, розбити тверду землю і підготувати грунт на поле до посівної кампанії, зробити швидку прополку.

Культиватор Sadko T-400 - бензинова модель дуже невеликих розмірів, яка підходить як для обробки ділянки цілком, так і для прополки міжрядь. Бензиновий двигун дозволяє працювати навіть далеко від дому, а компактні розміри дозволять перевозити розібраний культиватор в причепі або багажнику авто.

Переваги:

  • компактна модель, невеликі розміри.
  • наявність транспортувального колеса спереду на рамі. Культиватор можна катати по твердій рівній поверхні, або по садовій доріжці. Під час роботи на полі колесо піднімається вгору і фіксується в спеціальних пазах.
  • застосовується для різних робіт, а не тільки прямий культивації., а й для прополки міжрядь, проріджування бур'янів.
  • прогумовані прокладки на ручках. Менше вібрацій - менше втоми під час роботи.
  • наявність глибиноміра. Налаштування глибини проводиться перед початком робіт і фіксується за допомогою металевого шплінта. Рекомендована глибина - 13 сантиметрів, але фактично культиватор продовжить занурюватися далі, якщо утримувати його на одному місці.
  • ширина обробки - 40 сантиметрів, відповідає одному стандартному рядочку вашого поля.
  • регулювання обертів двигуна дозволяє налаштовувати потужність і силу обробки землі залежно від типу вашого грунту. Результат - економія палива, заощадження механізмів і вузлів в цілості.
  • культиватор з простою і надійною конструкцією. Ніяких зайвих деталей і елементів. Дозволяє обслуговувати його більшою мірою самостійно, заміна повітряного фільтра, масла і заточка фрез не викличе труднощів.

Культиватор Sadko Т-400 - вибір садівників і професійних фермерів, які шукають доповнення до свого арсеналу техніки. Ви отримуєте культиватор, який здатний стати основним на вашому полі, а також виконати гарантований обсяг робіт. Проста конструкція з мінімальним доглядом за нею.

Фільтр

Бренд
Об'єм паливного баку, (л)