Меню
(097) 189-79-47 (095) 948-31-43 info@diy-west.com.ua

Просимо вибачення, але інтернет-магазин тимчасово не опрацьовує замовлення. Ми працюємо над усуненням труднощів!

Насос бензиновий Sadko WP-8030

Насос бензиновий Sadko WP-8030	Насос бензиновий Sadko WP-8030
Артикул: 8 013 708
Виробник: Sadko
Ціна: 4884 грн
Рекомендоване масло SAE 10W30
Рекомендоване паливо Бензин А-92
Продуктивність, (л/хв) 1000 (60 куб.м/год)
Максимальний діаметр припустимих частинок, (мм) 8
Діаметр вхідного отвору, (мм) 80
Висота підйому, (м) 30
Висота висосування, (м) 8
Потужність двигуна 6,5л.с./4,8кВт (при 3600 об/хв)
Об'єм паливного баку, (л) 3.6
Система запуску ручний стартер
Робочий об'єм двигуна, (см.куб) 196
Тип двигуна Одноциліндровий 4-тактний
Вага, (кг) 25
Опис

Мотопомпа - це мобільна помічниця для перекачування води. Наповнити басейн, злити з нього воду, перекачати воду, загасити пожежу, забезпечити полив рослин і зрошення великих полів - вам допоможе мотопомпа SADKO.

Чим цікава модель мотопомпи Sadko WP-8030.

Потужна мотопомпа на 6,5 кінських сил. Призначена для серйозних задач з поливу і швидкої осушування. Підходить навіть для великих басейнів та промислових резервуарів.

Переваги:

  • потужний чотиритактний двигун в 6,5 к.с. Підвищений моторесурс, низький рівень шуму, ніякої суміші палива з маслом. Заливаєте масло, заливаєте воду в горловину, включаєте - і вода подається, куди вам треба.
  • обсяг робочої рідини - 60 метрів кубічних на годину, що в 5 разів більше, ніж у самій молодшої моделі лінійки WP (WP-40). 60 кубічних метрів, це 1000 літрів на хвилину. Басейн розміром 25 * 10 * 2 метра буде наповнений за 8 годин. Але, в більшості випадків, помпа використовується для поливу полz фермерських господарств. висота подачі води - 30 метрів, глибина забору води - 8 метрів.
  • вага 25 кілограм. Не сама проста модель для транспортування, але використання даної моделі, як резервного обладнання для будинків, дачних ділянок та підсобного господарства не вимагає переміщення, а фермерів такі «тяжкості» не лякають.
  • обсяг паливного бака - 3,6 літра.
  • губчастий фільтр. Обов'язкова перевірка стану фільтра перед кожним запуском.
  • датчик рівня масла. Без масла двигун не запуститься, при зниженні масла до критичного рівня - двигун самостійно вимкнеться. Порада: перевіряйте рівень масла перед запуском!
  • наявність цільної рами навколо всієї конструкції, дозволяє не переживати, що двигун може вдаритися об перешкоду, або що чужорідний предмет передавить шланг. Така конструкція гарантує стійкість агрегату і знижує вібрацію при роботі.
  • вимоги до якості води - для чистої води. Максимально можливий розмір забруднювачів - до 8 мм в діаметрі.

Мотопомпа SADKO WP-8030 - потужна модель для побутових потреб і надійний помічник для фермерів і садівників. Якщо у вас є басейн і ви хочете швидко його наповнювати для ваших дітей - подумайте про такому апараті. Велику ділянку поля і багато дерев в саду також мають потребу в гарному поливі. За допомогою хорошої мотопомпи ви зможете забезпечити надходження достатньої кількості води для кореневої системи рослин всю весну і все літо.

Фільтр

Бренд
Об'єм паливного баку, (л)